Rokh Tekstil

Üst Giyim


Yaşamımızın en temel ihtiyaçlarından biri olan giyinme ile ilgili alternatifler, günümüzde de fazlaca seçenek ile karşımıza çıkmaya devam eder. Kadın üst giyim ürünleri ile ilgili seçenekler sayesinde, modern tasarımlarla ortaya çıkan ürünler birçok kişinin tercihi haline gelir. Farklı stilleri ve ufak gibi görünen önemli detayları ile beraber üst giyim ürünleri arasında sizi iyi hissettirecek bir ürün seçimini markamızdan yapabilirsiniz. Kadınların üst giyim ürünleri ile ilgili arayışlarına çare olacak türden alternatifler, modern bir görünüme sahip ürünlerden birini almanız konusunda size yardımcı olacaktır. Çok sayıda farklı alternatifi ile birlikte, dilediğiniz ürünü Rokh üzerinden toptan alabilir, mağazanızda modern ve şık çizgiler ile müşterilerinize satışa sunabilirsiniz.

Kadın Üst Giyim Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler yazımıza da göz atabilirsiniz.

Atlet – Body – Bluz

Kadın üst giyim ürünleri denildiği zaman akla ilk gelen seçeneklerden biri elbette ki atlet ve bluz modelleri olmaktadır. Özellikle sıcak geçen yaz aylarında, dışarıda kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan atlet ve body modellerini markamız bünyesinde bulabilirsiniz. Kadın atlet modelleri sayesinde, kombin konusunda da etek, pantolon ya da şortlar ile iyi bir ikili yakalamanız mümkün oluyor. Bunun yanı sıra birçok bölgede zor ve sıcak geçen yaz aylarında, dışarıda da size iyi hissettirecek bir model yakalayabilirsiniz. Ürün seçeneklerimiz kaliteli ve özellikle de modern kadının tarzını yansıtmaktadır. Sadece yaz aylarında değil, kış kombinlerinizde de hırka ve ceketlerle kombinleyebileceğiniz üst giyim ürünlerimiz renk ve çeşit zenginliğine de sahiptir. Atlet ve body modellerinin yanı sıra özel gün ve geceler için bluz modellerini de inceleyebilirsiniz. Canlı detaylara sahip, modern ve hoş görünümlü ürünler sayesinde, özel gecelerde de dikkat çeken bir kıyafet seçimi yapmanız artık mümkün.

Elbise

İş yemeklerinden özel buluşmalara kadar pek çok farklı yer ve mekanda, ilgi çekici bir kıyafet seçimi için elbise modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Kadın üst giyim ürünleri arasında kendinizi en şık hali ile baştan yaratmanız için, elbise modelleri sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Gerek sıcak, gerekse de soğuk günler için ayrı ayrı oluşturulan elbise modelleri sayesinde, mekana giriş yaptığınız andan itibaren dikkatleri üzerinize çekmeniz artık mümkün. Çünkü gerek klasik, gerekse de modern görünümlü alternatif elbiseler sayesinde, yer, mekan ve zaman fark etmeksizin anı yakalayacak ürünleri seçme şansınız olacak. Şık görünümün anahtarı haline gelen elbiseler, farklı kumaşlar ile üretilen ürünler sayesinde birçok seçeneği karşımıza çıkarıyor. Ayrıca elbise ürünlerimizi yine ceket, hırka, dış giyim ürünlerimizle kombinleyebilir ve kendi satış sitenizde de tamamlayıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Gömlek

Kadın üst giyim ürünleri konusunda biraz daha salaş bir tarza sahip olmak veya resmiyet kazanmak adına gömlek çeşitleri en önemli yardımcımızdır. Çünkü farklı modeller sayesinde, dilenen görünümün sağlanması adına gömlekler bize fazlasıyla yardımcı olurlar. Çalışma ortamımızda veya özel bir günde, tercih edilecek olan bir gömlek kendinizi iyi hissetmenize fayda sağlar. Bu nedenle de kadınların üst giyim konusunda en büyük kozlarından biri olarak gömlekler ön plana çıkar. Hayatımızın her alanında kullanılabilecek bir gömlek modeli sayesinde, yılın modası olan renklere uygun alternatifleri inceleyebilirsiniz. Pantolonlar ile kombin yapılabilecek modeller sayesinde yaz veya kış fark etmeksizin, başarılı ürünler sizlere destek olacak.

İkili Takım

Günümüzde kadın üst giyim ürünleri ile olduğu kadar alt-üst takımlarla alakalı olarak ikili kombinler de her zaman için ilgi görür. Yine farklı mekan ve amaçlarla uğranılacak yerlerde, resmiyet düzeyinden canlılığa kadar farklı amaçlarla farklı kombinler yapılabilir. Soğuk kış aylarında triko kazak ve hırka ikilisi ile çetin geçen aylarda iç ısıtan bir ikiliye sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde, eşofman takımı için üstünüze uyumlu iki renk seçerek yine salaş bir görünüme ulaşmanız mümkündür. Ya da bir iş yemeği sırasında elbise ceket kombini yaparak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İkil takım seçenekleri de, hem canlılığı yakalamanız hem de kendinizi iyi hissetmeniz adına farklı alternatifleri ile tercih edilmektedir.

Kazak – Süveter

Çeşitlilik konusunda en cömert alternatifleri bizlere sunan kazak modelleri, kadınlar için tasarlanmış modeller ile stil yansıtma konusunda yardımcı olmayı sürdürüyor. Tarz konusunda farklı bir hava yakalamak isteyenler, gerek farklı kalınlıklar gerekse de renkli yapıları ile beğendikleri kazakları rahatça giyebiliyor. Kadın üst giyim ürünleri konusunda kış aylarındaki en büyük yardımcımız haline gelen kazak ve süveter kombini ise, mükemmeli yakalama konusunda fark yaratıyor. Seçilen bir gömleğin üzerine giyilebicek sade bir süveter bile, dikkatleri üzerinize çekmeniz konusunda size artı değer katabilir. Etkileyici görünümü ile her alanda dikkat çekmenizi sağlayabilecek bir bir gömleğin üstüne giyilecek süveterin yanı sıra, takı modellerini değerlendirmeniz de sizlere fazlasıyla yardımcı olabilir. İster ofis koombinlerinizde, ister hafta sonu kombinlerinizde rahatlıkla süveterleri tercih edebilirsiniz.

Sweatshirt

Kadın üst giyim ürünleri konusunda sweatshirtler de bizlere fazlasıyla yardımcı olur. Özellikle son yıllarda ürün çeşitliliğinin artması ve fiyat performans olarak verimliliğin yükselmesi ile sweatshirtler sık sık tercih edilir. Özellikle crop kesime sahip olan sweatshirt ürünlerinin yüksek bel kıyafet tamamlayıcı olarak ön plana çıktığı bilinmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilecek ürünler sayesinde, farklı gün ve zamanlarda ürünler tercih edilmektedir. Trend ürünlerden farklı modellere kadar alternatif havuzun da bulunuyor oluşu tercih konusunda zorlukları ortadan kaldırır. Tek renkli sweatshirt ürünler kombin konusunda da çeşitliliği artırmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra kotlarla uyum yakalamanızı sağlayan renk renk ürünler de, hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla kombin konusunda da zengin bir havuz sunmaya devam eden sweatshirt çeşitleri, günümüzde çok sayıda ürün ile karşımıza çıkmaktadır. Sadece spor giyimlerinizde değil, belirttiğimiz gibi günlük kullanımda yüksel bel kotlar ile, spor giyimde eşofmanlar ve taytlar ile, ilkbahar akşamlarında şortlar ile rahatça kombinleyebiirsiniz.

T-shirt

Gardıroplarda her zaman önemli bir yere sahip olan Tshirt modelleri, kadın üst giyim denilince belki de il akla gelen ürün çeşididir. Sade çeşitlerden baskılı modellere kadar çok sayıdaki alternatifleri ile beraber bu ürünlerimize Rokh Tekstil avantajıyla da farklı bir boyut katabiirsiniz. Hem modern çizgileri, hem kumaş kalitesi, hem de basic ve özel çeşitleriyle her türlü kombininizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tshirtlerin özellikle kombin yapma konusunda fazlasıyla yardımcı oluşu, yaz aylarında çok büyük artı değer katar. Tarzınıza en uygun ürünleri rahatça bulabileceğiniz günümüzde, jean, etek, pantolon, şort hatta eşofman ile çok hoş bir kombin ortaya çıkarılabilir. Gardıroplarında renkliliğe önem veren kadınların baskılı kadın tshirt modellerine öncelik verdiği görülür. Özellikle bahar aylarında ceket veya gömlek ile bir arada, tamamlayıcı rolünde kullanılabilen ürünler konfor sağlama imkanı verir. Bunun yanı sıra crop t-shirt ürünleri de son dönemlerde kadın tüketiciler tarafından fazlaca rağbet görür. Bu nedenle baskılı tshirt modelleri de son zamanlarda çeşitlilik yaratma konusunda kolaylık sağlayan önemli bir alternatiftir. Şıklığın yanı sıra rahatlığı öncelikli şekilde tutanlar için ise, kadın t-shirt modelleri de seçenekler sağlamaktadır. Bu sayede kombin yaratma konusundan ziyade rahatlığa önem veren tüketiciler de, farklı modeller ile gerek eşofman gerekse de pantolonlar yardımıyla çok rahat bir uyum yakalayabilir.