Toptan Bayan Giyim

Toptan bayan giyim, perakende olarak satışı yapılmayan, alınan ürünlerin seri olarak alınabildiği bir ticari ürün tedarik kaynağıdır. Müşteri potansiyeli perakende müşteriye göre çok daha düşüktür, ancak ciro açısından çok daha yüksek cirolar meydana gelir, çünkü perakende müşteri adet bazında ürün satın alırken, toptan müşteri yani mağaza ve butikler onlarca kez satın alım yaparlar. Online ya da fiziki bir mağazası bulunan perakende satış dükkanı sahipleri için totan kadın giyim tedarikçieri en önemli ürün kaynağıdır. Bir perakende mağazasında her gün 20-30 müşteriye satış yapmak o günkü satışlar için mütevazı bir rakam gibi görünse de bu rakamlar toptan giyim için oldukça karlıdır. 

Toptan Satışta Bayan Giyim

Kadın toptan giyimi, yine tekstil sektörünün en aktif bölümlerinden biridir. Bir mağazaya girdiğimizde bile en az 350-400 m2’sinin bayan tekstil ürünlerine ayrılmış olduğunu görürüz. Çünkü kadınlar için üretilen çok daha geniş bir ürün yelpazesi vardır. Dış görünüşe verilen önemin de kadında daha fazla olması ve ürün çeşitliliğinin daha fazla olması sebebiyle kadın giyim ürünleri her zaman daha çok hızlı satışa yönelik ürünler olmuştur. Modern ve klasik olmak üzere iki ana gruba ayrılsa da aslında gündüz şıklığı, gece kıyafetleri, ofis tarzı, spor ve daha birçok tarz için bayan giyim ürünleri sunulmaktadır.

Toptan Bayan Giyim Nedir

Bayan Giyim Toptancısının Avantajları

Bir butiğiniz var ve internet üzerinden satış yapıyorsunuz diyelim. Bu durumda ürünlerinizin kaliteli olmasına elbette özen göstermelisiniz. Ancak bunun dışında sizin de kendi müşterilerinizin memnuniyetini sağlamanız için profesyonel bir bayan giyim toptancısı ile çalışmanız gerekir. Hem ürün devamlılığı, hem de mağazanızı güncel tutabilmek için çalıştığınız kadın giyim toptancısının da en az sizin kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutması gerekir. 

Küçük Bir Yatırımla Online Butik Sahibi Olabilirsiniz yazımız da ilginizi çekebilir.

Ciddi Fiyat Avantajı Sunarlar

Seri ürün alımlarında satışını yapacağınız ürünün beden seçenekleriyle birlikte seri olarak satın alabilmenizi sağlarlar ve bu toplum alım şeklinde ise bir ürünü tekil alımınıza göre oldukça karlı bir fiyat ile alım yapabilirsiniz.

Ürünleri Hızlıca Teslim Ederler

Müşteriler bir e-ticaret sitesinden bir ürün satın aldıklarında, ürünün mümkün olan en kısa sürede ulaşmasını beklerler. Sonuç olarak, e-ticarette, ürünler teslim edilirken müşterileri bekletmemek ve stok tutarak satış yapmak kritik öneme sahiptir. Toptan ürün satın aldığınızda belirli bir stok tutma avantajına sahip olduğunuz için ürünü aynı gün kargoya verebilir ve kendi pazarlamanız için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ürünleri hızlı bir şekilde teslim ederek müşteri mutluluğunu artırabilirsiniz. Sizler kendi mağazanızda bu memnuniyeti sağlamak için, toptancınızın da aynı özeni gösterebilmesi gerekir. Seri alımlarınızda size hızlı teslimat sağlayan bayan giyim toptancıları ile çalışmanız avantajınıza olacaktır.

Kış Stili için Gardırobunuzda Neler Olmalı? yazımızdan da fikir edinebilirsiniz.

Doğru Stok Sayısı ile Çalışırlar

Piyasada yüksek talep gören tekstil ürünleri temin ederken sıkıntı yaşamamanız, endi mağazanız açısından oldukça önemlidir. Tekil ürün toplama metodu ile ilerliyorsanız, aksaklıklar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Hele ki profesyonel olmayan toptancılarla çalışıyorsanız verdiğiniz siparişi iki gün bekledikten sonra ellerinde stok olmadığını öğrenmeniz de şık bir deneyim olmayacaktır. 

Profesyonel bayan giyim toptancıları doğru stok sayısı ile çalışırlar. Aynı zamanda ürün sezonluk ola dahi devamlılığın sağlanıp sağlanmayacağına dair bilgileri net olarak alabilirsiniz. Bu da ileride kendi müşterilerinizle sıkıntı yaşamanızın önüne geçer.

Aynı stok kontrolü ve takibini sizin de doğru şekilde yönetmeniz gerekir. Eğer ciddi sayıda bir stok tutacak alanınız yok ise yerinizin alacağı kadar ürün tedarik edebilirsiniz. Bu durumda az önce bahsettiğimiz, devamını talep ettiğinizde toptancınızın hızlı teslimatı çok önemlidir. Aynı zamanda devamı olmayan ürünler söz konusu ise, siz kendi stoğunuzu doğru takip ederek, stok bittiği zaman sitenizden satışını da engellemelisiniz.

Profesyoneller Bayilerinin Online Sipariş Vermesine Alt Yapı Sağlar

Son birkaç sene içerisinde tüketici grubunun satın alma alışkanlıkları değişti ve dijitale geçişin önemli bir kısmı gerçekleşti. Daha eski zamanlarda internet üzerindenn alışveriş belli bir yaş aralığına ve teknoloji bilgisine hitap ediyorken, artık hitap ettiği kitle de yüzde olarak oldukça büyüdü. Türkiye’de alışverişin ki özellikle de bayan giyim ürünleri alışverişinin çok ciddi bir yüzdesi internet üzerinden gerçekleşmeye başladı.

İş kariyerinizin neresinde olursanız olun, her zaman popülerlik kazanmanız gerekir. Çünkü kalite ve fiyatın yanı sıra ürün popülerliği de artık müşteriler için önemli bir gösterge haline geldi.

İnternet mağazası oluşturmak, hemen hemen her şirketin ihtiyaç duyduğu veya gerektirebileceği ticari bir adımdır. Öyle ki, ister acemi bir girişimci olun, isterse gerçek bir mekanda faaliyet gösteren bir mağazanın sahibi olun, eticaret siteniz üzerinden online satış yapmak her zaman tercih edilen bir seçenek olacaktır. 

Toptancı araştırmanızı yaparken bu konuda ne şekilde hizmet verdiklerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Müşterilerinizin size ait eticaret sitesinden tekil sipariş verebildikleri şekilde, sizin de toptan siparişinizi online olarak ürünleri inceleyerek verebilmeniz gerekir.

Yenilikçi ve profesyonel bayan giyim toptancıları, hali hazırda teknolojiden faydalanır ve kendi bayilerinin de bu şekilde sipariş verebilmesine olanak sağlar.

Toptan Kadın Giyimde Neden Rokh Tekstil yazımız da ilginizi çekebilir.

Ödeme Kolaylıkları Sunarlar

İnternet üzerinden alışverişlerde en pratik yöntem elbette kredi kartı ile ödemedir. Siparişlerinizi online olarak verebildiğiniz gibi ödemenizi de online olarak yapabilmeniz her zaman avantajınıza olacaktır.

Toptan Bayan Giyim

Ürün Çeşidi ve Devamlılığına Sahiptirler 

Profesyonel bir bayan butik toptancısı, güncel ürünleri takip eder, ilgi çeken ve satış hacmi yüksek olan ürünlerin çeşitliliğini sağlar. Aynı zamanda da yüksek satış kapasitesine sahip ürünlerin tedariğinde devamlılık sağlar. Aynı zamanda satışını yaptığı ürünler içerisinde birbirleriyle uyumlu olabilecek parçalara yer vermeye de özen gösterir.

Müşteri Hizmetleri 7x24 Çalışır

Ürün satın alırken merak ettiklerinizi sorabilmeniz, siparişinizle ilgili bir sorunuzu dile getirmeniz ve bir yetkiliye ulaşmanız her zaman basit ve pratik olmalıdır. Profesyonel bayan giyim toptancıları 7x24 ulaşılabilecek bir destek hattı sunar ve her zaman ulaşılabilir olurlar.

Kaliteli Ürünler Sunarlar

Firmanızın vizyonuyla örtüşen vizyona sahip bir butik toptancısı ile çalışmanız size çok şey kazandırır. Ürünlerin kalitesinden emin olur ve kendi müşterinize sunumu da aynı güvenceyle yapabilirsiniz.

Yeni Dijital Çağda Bir Girişim Olarak Bayan Giyim yazımız da ilginizi çekebilir.

Güncel Moda Dünyasını Yakından Takip Ederler

Moda, giyim, ayakkabı, makyaj, saç ve mobilya gibi öğelerin çekiciliğini belirleyen trendin genel adıdır. Hem erkekler hem de kadınlar için önemli olan moda her yıl ya da dönem dönem değişse de, geçmiş yılların modası yıllar sonra tekrar ortaya çıkabilmektedir. Her yıl farklı renk ve modellerde kıyafet, ayakkabı ve aksesuar moda oluyor. Sonuçta kadınlar, kadınların daha çok ilgi gösterdiği modanın en temel belirleyicisi konumunda. 

Tam da bu yüzden başarılı bir bayan giyim toptancısının trendlerden haberdar olması gerekir. Aksi taktirde elinize rağbet görmeyen bolca ürününüz olur ve bu beraberinde sizi de ticari bir başarısızlığa götürür. Hem klasik hem trend ürünleri elinizde bulundurmak hedef kitlenizin de büyümesine yardımcı olur. Hedef kitlenizin büyümesi daha çok potansiyel müşteri, daha çok ulaşılabilir potansiyel müşteri de daha çok satış ve büyüme demektir.

Ürünlerine Garanti Verirler

Özellikle online alışveriş sitelerinde önemli bir detay olan güvence, profesyonel butik toptancıları için de müşteri memnuniyeti açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Müşterileriyle güven bağını kurmak amacıyla satışını yaptıkların ürünlerin arkasında dururlar. Verilen bu garanti, müşteri ile toptan satıcı arasında kuvvetli bir bağ oluşmasına sebep olur. Böylece alışveriş ilişkileri daha güvenilir ve rahat olur.

Kullanıcı Hatası Harici Problemlerde Kolay İade ve Değişim İmkanı Sağlarlar

Güvenilir toptan satıcı sitelerinin şüphesiz en önemli özelliklerinden biri de iade güvencesi vermeleridir. Birçok kullanıcı aldığı ürün hakkında bir sorun yaşadığında bunun bir an önce çözülmesine önem vermektedir. Bu durumdaki herhangi bir aksaklık müşteri - satıcı ilişkilerinde olumsuz sonuçlar doğmasına sebep olur. Ürünlerin satın alındığı toptan satıcı ile alışverişin aksamasına kadar gidebilmektedir. Bu yüzden, profesyonel ve başarılı bir toptancının ürün kaynaklı sorunlarında kolay iade veya değişim imkanı sağlaması ticari ilişkiler açısından önem kazanır. 

Eksik Stoklarınızı Hızlıca Tamamlarlar

Çağımızdaki hızlı tüketim sürecinde stokların hızlı tükenmesi durumuyla karşı karşıyayız. Bu durumun önlenmesinde eksik kalan ürünlerin hızlıca tedarik edilmesi müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Devamlı müşterisi olduğunuz güvenilir toptan satıcılar herhangi bir stok eksikliğiniz olması durumunda sizi mağdur etmemeye özen gösterirler. İhtiyaçlarınızı hızlıca temin ederek müşterilerinize kaliteli ve hızlı hizmet sunmanızda önemli bir yer taşır. 

Bir Modele Ait Renk ya da Beden Eksiğiniz Olduğunda Toplu Alıma Bakmadan İlgili  Ürünlerinizdeki Eksiklerinizi Tamamlamaya Çalışırlar

Bir satıcının müşteri karşısında en zorda kaldığı durumlar da ürünlerin bedeni veya rengiyle alakalı çeşit sıkıntılarıdır. Bu tarz durumlarda eğer güvenilir kadın toptan giyim satıcıları ile çalışıyorsanız aranızdaki oluşan ticaret bağına bağlı olarak ürünlerinin ve sizin arkanızda dururlar. Böylece sizin müşterileriniz karşısında eksik kalmanızı önlerler. Herhangi bir ürünün bedeninden veya renginden ihtiyaç olduğunda toptan satıcınız ile iletişim kurarsanız ve bir üründe beden eksiğiniz olduğunu söylerseniz sadece o ürünün teminini çok rahat bir şekilde yaparlar. Yani ihtiyacınız olmadığı halde ürünlerden bazı özelliklere sahip olanların eksik olanlar olması sizi tekrar toptan bir alışveriş yapmaya zorlamaz. Bu durum, toptan satıcınızın sizin arkanızda olduğunun bir göstergesidir ve aynı zamanda karşılıklı oluşmuş bir güveni ifade eder. Siz de herhangi bir ürün tedariği durumunda sıkıntı yaşamadığınızı gördükçe toptan satıcınızın size verdiği güvenle satışlarınızı çok rahat gerçekleştirme fırsatı bulursunuz. Böylece müşterilerinizin memnuniyetini ve firma güvenilirliğinizi arttırmış olursunuz.

Hangi Ürün Grupları Satılır?

Hızla gelişen toptan giyim sektörü internet ortamında büyük bir talep görmektedir.  Toptan giyim sitelerinin verdiği güvence ile yapılan alışverişler daha keyifli hale gelmiştir. Giyim tarzında yaşanan değişim ile birçok kıyafet seçenekleri sitemizde satışa sunulmuştur. Özenle seçilmiş birinci sınıf kalite kumaşların  ve marjinal tasarımların kullanıldığı ürünlerimizi seri alımlar ile alabilir ve müşterilerinize gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz. 

 Alt Giyim

Değişen mevsim koşullarına göre farklılaşan pantolon, tayt, etek, çorap gibi parçalar dış görünüşe verilen özen ve dikkatin artması ile çeşitlenmiştir. Gelen talepler doğrultusunda yelpazesi genişleyen alt giyim parçası ürünler sık sık rağbet görmektedir. Kaliteli ve bol stoğa sahip ürünlerin birleşimi ile gelişen toptan giyim alımları ile mağazanızda müşterilerinize güzel alternatifler sunabilirsiniz.

Üst Giyim

Tercih edilen yere ve konuma göre üst giyim sektörü bir hayli önem kazanırken farklı tarzlarda tasarlanan bluzlar, gömlekler, kazaklar, ceketler bayan müşterilerin vazgeçilmezi olmuştur. Kombinin bütünlüğünü sağlayan üst parçalar geniş beden aralıklarının çeşitliliği ile oldukça ilgi görmekte. Rahatlığın yanında aranan şıklığı siz ve müşterileriniz için kolay ulaşılır hale getirdiğimiz toptan giyimde özgün tasarımlara hızla ulaşabilirsiniz. Mağazanızın reyonlarını süsleyecek bu ürünlerin alt giyim parçalar ile tamamlanması halinde müşterilerinizin tarzını şekillendirmesine yardımcı olabilirsiniz. 

Dış Giyim

Moda da farklılığın en hızlı hissedildiği ürünlerden biri dış giyim ürünleridir. Çoğu zaman yıllarca kullandığımız dış giyim ürünlerini seçerken renk ve bedeni oldukça önemlidir. Genellikle kaşe, bondit, kapitone kumaşların kullanıldığı  dış giyim ürünlerinde tercih edilen ortama göre kumaş seçenekleri farklılık göstermektedir. Birinci sınıf kaliteli ürünlerimizin kullanıldığı dış giyimde seçenekler oldukça geniş olmak ile birlikte müşterilerin memnuniyetini almış ürünlerin sitemizde satışa sunulmasına özen gösterilmektedir. Talep gören ürünler daha çok sağlamlığı ile öne çıkarken astarlı ve astarsız olmasına da dikkat edilmektedir. Müşteri kitlenizin tercihine göre yaz, kış ve mevsimlik olarak ayrılan dış giyim parçaları sitemizde seri olarak satışa sunulmuştur.

Kazak

Kış aylarının vazgeçilmezi ince basic trikolar farklı kalınlıktaki kazaklar bayanların sık tercih ettiği kışlık ürünlerdendir. Farklı yaka tipleri ve renkleri ile vücuda uygun kazak seçimi yaparken kumaşın kalitesi büyük önem taşımaktadır. Günümüzde sıkça duyulan şikayetler birkaç kullanımdan sonra üzerinde tüylenmelerin ve toparlanmaların olmasıdır. Sitemizde satışa sunduğumuz kazaklar birinci kalite ve kolay yıpranmayacak kumaşlardan tasarlandığı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bluz

Bluzlar spor ve şık tarza sahip müşterilerin en çok tercih ettiği parçadır. Basit birkaç kombin ile farklı bir imajın yakalandığı bu parçalar orijinal tasarımları ile sitemizin en sevilen ürünlerindendir. Omuz dekolteli ve prenses yaka kesime sahip bluzlar alışılmışın dışındaki tasarımları ile bayanların ilgisini çekmektedir. Kalem etekler, jean pantolonlar ve taytlar ile kolayca kombine edilerek mağazanıza canlı bir hava katabilirsiniz.

Gömlek

Gömlek klasik veya oversize kalıpları ile bayanların önceleri daha çok iş yaşamında tercih ettiği bir parçadır. Zamanla bilinen tasarımların aksine renkli ve özgün minimal desenleri ile trendlerde yerini almaya başlamıştır. Birçok yaka stili, beden stili ve boy uzunluğuna sahip gömlekler değişen moda ile artık çoğu ortamda ön plana çıkmaktadır. Öyle ki çalışırken, sahilde güneşlenirken, hafta sonu özel bir davette iken sıkça kullanılmaya başlanmıştır. 

Elbise

Tek parçada özel ve şık hissetmek isteyenlerin tercihi haline gelen elbiseler vücut şekline göre seçildiğinde oldukça güzel sonuçlar vermektedir. İş toplantılarından hafta sonu tatiline kadar birçok farklı mekanda bayanların kurtarıcı parçası konumundadır. Tek renk seçeneklerden, minimal etnik desen seçeneklere kadar yelpazesi geniştir.

Ceket

Ne soğuk ne sıcak hava dediğimiz mevsim geçişlerinin yaşandığı aylarda ceketler kurtarıcı parçalardır. Seçim yaparken omuzlara tam oturması, düğmelerin rahatça iliklenmesi gibi kriterlerin dikkate alınması gerekir. Giyimde bütünlüğü sağlaması açısından sıkça kullanılan ceketleri standart ve farklı beden seçenekleri ile sitemizde bulabilirsiniz.

Tshirt

Dolapların demirbaşı haline gelen tshirtler yıllarca kullanılsa bile sıkılmadan kullanılan ürünlerdendir. Pamuklu ve esnek yapısı ile yaz aylarında ve mevsim geçişlerinde tercih edilmektedir. Öyle ki farklı renk ve tonların seçimi ile pantolon ve şortlar ile kolayca tamamlanabilir. Mağazanızda mutlaka yer alması gereken bir parça olan tshirtlerin özgün tarzına müşterileriniz oldukça rağbet gösterecek.

Sweatshirt

Spor giyim denilince akılda ilk canlanan parçalardan biri sweatshirtlerdir. Yaşlısından gencine artık birçok yaş grubunun dolabında yerini almaya başlamıştır. Salaş ve rahat hissetmek isteyenler için özgün tasarımlara sahip bu parça ile zamansız şıklığı yakalamak mümkün. Jean pantolonlar ile arkadaş buluşmalarında veya spor yaparken taytların üzerine kolayca kombinleyebilirsiniz. 

Yağmurluk

Bol yağmurlu havaların vazgeçilmezi yağmurluklar birinci sınıf kaliteli kumaşı ve su geçirmeme özelliği için kullanılır. Rüzgarlı havalarda rüzgardan korunmak gibi fonksiyonel bir özelliğe sahiptir. Nefes alan kumaşların kullanılması sağlık açısından daha yararlıdır.  

Mont

Mont soğuklardan korunmak için kullandığımız farklı kumaş türleri ile tasarlanmış bir dış giyim türüdür. Yaşanılan bölgeye göre kalınlık ve inceliği değişir. Yıllarca eskimeden kullanılan montlar kesimleri ve renk tonları ile kış günlerinin vazgeçilmez giyim ürünlerinden biridir.

Hırka

Kış aylarının ve mevsim geçişlerinin en çok aranan dış giyim parçalarından biridir. Elbise, gömlek, bluz gibi üst giyim parçalarının üzerine hemen alıp çıkılabilen pratik giyimi sevenlerin kurtarıcı parçasıdır.  Triko ve kalın kumaş türleri ile çeşitli seçeneklere sahiptir.  Günümüz modacılarının aksesuar olarak da tavsiye etmesi ile kullanım alanları oldukça genişlemiştir.

Eşofman Altı

Sadece spor yapanların değil gün içinde rahatına düşkün insanların ilk sıraya koyduğu bir alt giyim türüdür. Farklı yaş grubuna sahip insanların yürüyüş ve piknik yaparken giydiği eşofmanlar günümüzün trendi haline gelmiştir.

Pantolon

Modası hiç geçmeyen bir giyim türüdür. Son zamanlarda gençlerden sonra yaşını almış kitlenin bile rağbet ettiği pantolon her kesime hitap eder. Özellikle kot pantolon zamansız şıklığı yakalamak isteyenlerin en birincil alternatifi haline gelmiştir. Farklı kumaş türleri, kesimleri ve modelleri ile her mevsim kullanıma uygundur.

Toptan sipariş vermek için hemen üye ol.