Hakkımızda

Giyim ve moda kavramları yıldan yıla kendini geliştiren ve büyüyen oldukça kapsamlı ve büyük bir sektörü işaret etmektedir. En sade giyim tarzından en farklı tarzlara kadar pek çok yeni tekstil ürünü geçmiş zamanlardan beri hayatımızda var olmuştur. Kimileri geçmişten günümüze kadar hayatımızda yer edinmeyi başarmış, kimileri de yıllar içerisinde kaybolmuştur. Modanın en güzel yanı aslında kişisel olabilmesidir. Kadınlar giyim tarzları içerisinde pek çok tarzı birleştirebilir, geçmiş öğelere yer verebilir ve kendi yaratıcı dünyalarında yine pek çok parçayı birleştirerek yeni bir moda akımı başlatabilirler. Modanın güzel yanlarından bir tanesi de dönem dönem, eskiden moda olan giyim ürünlerinin kendini modern çizgilerle yeniden göstermesidir.

En sade giyim tarzını tercih eden bir kadın bile kendi tarzını kişselleştirecek çok sayıda ince dokunuşa ihtiyaç duyar ve bunları uygulayarak fark yaratır.

Güzel ve yerinde giyinmek, sadece klişeleşmiş giyim modalarını takip edip uygulamakla sağlanamaz maalesef. Kişinin kendine uygun kombinleri oluşturması her zaman hem kendisini iyi hissetmesini hem de ihtiyaçlarını karşılayabilmesini sağlar. Bu sektörü işleyen durumda tutan en büyük şeylerden biri de elbette butikler, eticaret siteleri, giyim mağazalarıdır. Her biri farklı tarzlara hitap edebilen markaları kendinize uyarladığınızda en temel gereksinimlerden biri olan giyinme konusunu çözmüş olursunuz. Ancak elbette bu mağazalarda satışın ve ürünlerin devamlılığını sağlayacak bir de butik toptancıları, kadın giyim toptancıları bulunmaktadır. Toptan kadın giyim tedarikçileri pek çok sevilen marka için üretim yapar ve ürün tedariğini devamlı işleyen bir zincir haline getirirler. İşte Rokh Tekstil olarak bizler de bu konumda yer alıyoruz. Çalıştığımız yüzlerce kadın giyim mağazasına, ürün tedariği yapıyor ve birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Toptan Bayan Giyim Nedir? yazımız da ilginizi çekebilir.

Neden Rokh Tekstil

Sektörün önde gelen bayan tekstil toptancılarından Rokh Tekstil’de aradığınız pek çok ürünü bulmanız mümkün. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip sitemizde hem çok sayıda ürün grubu; hem de bu ürün grupları altında yüzlerce çeşide ulaşabilirsiniz.

Modern kadın giyimine ait sembol olan kıyafetler, düzenli olarak yenilenen stoklar ve modayı yakından takip eden vizyonumuz ile yenilikçi, kullanışlı ve en önemlisi de kaliteli ürünleri barındırmaktayız. Bayan üst giyim, alt giyim, dış giyim, plaj modası ve daha yüzlerce seçeneğe ulaşmak için sitemize üye olabilir ve Rokh Tekstil’i takip edebilirsiniz.

Toptan Kadın Giyimde Neden Rokh Tekstil? yazımız da ilginizi çekebilir.

Kadın Toptan Giyim Firmaları

Fiziksel ya da eticaret ile İnstagram üzerinden satış yapan bir online butiğiniz varsa ise bir kadın toptan giyim firması ile çalışmaya ihtiyacınız olacaktır. Türkiye’de hizmet veren odukça fazla sayıda kadın toptan giyim firması bulunmaktadır. Bu firmalar elbette ki tarz, malzeme kalitesi, üretim zinciri, tedarik zinciri ve daha birçok farklı özellikleriyle birbirlerinden ayrılmaktadır. Burada size düşen mağazanıza ve kendi satış prensiplerinize en çok uyan, güvenilir, kaliteli ürün desteği sağlayan, müşteri memnuniyetine önem veren, ürün devamlılığı konusunda oldukça hassas bir kadın butik toptancısı bularak, onlarla sürekli çalışma planı yapmanız olacaktır. Unutmayın ki, çalışacağınız bayan butik toptancısı, sizin mağazanızın da işleyişi ve müşteri memnuniyetini sağlamanızda önemli rol oynayacaktır. Bu sebeple butik toptancınızı araştırırken oldukça hassas olmalı ve bunun olumlu bir iş ortaklığı olmasını sağlamak için detaylı değerlendirmeler yapmalısınız.

Kadın Butik Toptancısı

Uygun Fiyatlı Toptan Giyim

Bayan giyim toptancısı araştırırken göz önüne almanız gereken çok fazla kriter olacaktır elbette. Kaliteli, hızlı ve şeffaf, olası problemlerin çözümünde etkili, yenilikçi ve güncel moda ile gereksinimlerden haberdar, aynı zamanda sürekli kendisini yenileyen bir toptancı ile çalışmanız kendi butiğiniz için de oldukça faydalı olacaktır. Ama burada değerlendirilmesi gereken önemli detaylardan bir tanesi de fiyatlandırma konusudur. Satışını yapacağınız ürünler açısından hitap ettiğiniz müşteri kitlesi oldukça önemlidir; ancak bu ürünleri alış fiyatınız da sizin kendi işletmenizi büyütmenizde büyük önem taşımaktadır. Kadın giyim piyasasında bazen pek çok sitede aynı tip ürünlere ulaşabilirsiniz. Her uygun fiyatlı ürün kalitesiz demek değildir, aynı şekilde her yüksek maliyetli üründen de yüksek kalite beklemek yine gerçeği yansıtmayacaktır.

Butik toptancınızı araştırırken, alış fiyatlarınızı detaylıca inceleyin ve satış fiyatınızın kendi müşteri kitlenize uygun olup olmadığından emin olun. Bu konuda toptancınız ile toplu alım ve ödeme seçeneklerini konuşarak maliyetlerinizde farklı düzenlemelere de gidebilirsiniz.

Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için Butik Tekstil Toptancısı Araştırırken Nelere Dikkat Edilmeli? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Eğer butiğinizi yeni açıyorsanız da bizlerden tüketici alışkanlıkları ve ilk başta nasıl bir stoğunuz olması gerektiğine dair de bilgi edinebilirsiniz.

Kadın Toptan Giyim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mevcut bir butiğiniz var ya da yeni bir butik açıyorsunuz. Elbette aklınızda çok fazla soru işareti olması normal ve bu konuda deneyimli bir bayan giyim toptancısı ile çalışmanız, bütün bu sorularınıza doğru yanıtlar bulabileceğiniz ve iş planınızı daha sağlıklı çizebileceğiniz anlamına gelir. Tüm bu konularda ve kendi mağazalarımızla çalışma sistemimiz hakkında sizi aydınlatacak bazı konularda bilgiler vermeye çalışalım:

Sitenizdeki ürünlerde fiyatları neden göremiyorum?

Sitemizde yer alan tüm ürünler hakkında fiyat bilgilerine, sitemize üye olarak ulaşabilirsiniz.

Sitenizden perakende alışveriş yapabilir miyim?

Sitemizde satılan tüm ürünlerin satışı seri olarak yapılmaktadır. 

Seride kaç adet ürün bulunmaktadır?

Ürün kategorisi ve çeşitlerine göre seri içerik adetleri farklılık göstermektedir. Sitemiz üzerinden seçtiğiniz ürün detaylarında seri içeriğini ve toplam adedi görebilirsiniz.

Seride hangi beden seçenekleri bulunmaktadır?

Her bir ürünün seri içeriğinde ürünün çeşidiine bağlı olarak beden seçenekleri yer almaktadır. Ürünlerimizdeki genel beden seçenekleri; Standart, XS, S, M, L, XL olmaktadır. Ancak tüm beden seçenekleri her bir ürünün üretiminde mevcut olmayıp, farklı ürünlerde bu bedene seçeneklerine ulaşılabilmektedir.

Fiziki mağazam için butik toptancısı arıyorum. Fiziksel mağazalara kadın giyim ürünleri tedariği yapıyor musunuz?

Elbette. Web sitemiz üzerinden yeni üye kısmından hemen bilgilerinizi doldurarak kayıt olabilirsiniz. Ayrıca öncesinde sorularınız varsa bize Whatsapp hattımızdan ulaşabilir ve çalışma şeklimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eticaret siteleri için bayan toptan giyim ürünleri sağlıyor musunuz?

Evet. Butiğinizin online ya da fiziki olması farketmeksizin ürün tedariği konusunda, bizlere ulaşmanız halinde sizlere yardımcı olabiliriz.

Online ya da fiziki mağazam yok, İnstagram üzerinden satış yapıyorum. Toptan seri ürün alabilir miyim?

Evet. Sitemizdeki Yeni Üye kısmından bilgilerinizi doldurabilir ve İnstagram sayfanızın adresini belirtebilirsiniz.

Sitenize nasıl üye olabilirim?

Üst kısımda yer alan Yeni Üye kısmından üyelik bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Formu göndermenize istinaden müşteri temsilcimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecek ve yardımcı olacaktır.

Sitenizde yer alan fiyatlar seri fiyatları mıdır?

Sitemizde yer alan ürünlerdeki fiyatlandırmalar ürün adedi bazında fiyattır. Seçtiğiniz ürün içeriğindeki seri adedi göz önüne alınarak toplam fiyatlandırma sepet sayfasında hesaplanmaktadır.

Toptan ürün siparişini siteniz üzerinden verebilir miyim?

Elbette. Üye bilgilerinizle giriş yaparak siparişiniz oluşturabilirsiniz. Sipariş sırasında aklınıza takılan bir detay olur ise bizlere her zaman Whatsapp hattımız üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Siparişe dair ödemeyi kredi kartı ile yapabilir miyim?

Sitemiz üzerinden verilen tüm siparişlerde kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra sipariş sepetinizi oluşturabilir ve adımları takip ederek ödeme sayfasına bağlanabilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme kısmına ulaşacaksınız.

Ürün teslimatlarında hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Mng Kargo, Yurtiçi Kargo firması ile ve ayrıca Ambar sevkiyat ile çalışmaktayız. Ambar gönderim gerektiren durumlarda müşteri temsilcimiz sizlerle irtibata geçmektedir.

Yapacağımız alışverişlerde kargo ücreti alınıyor mu?

Siparişinize ilişkin kargo ücretlendirmesi, teslim alma sırasında kargo görevlisine ödeme yapılacak şekilde alıcıya ait olmaktadır.

Türkiye içerisinde her yere gönderim yapıyor musunuz?

Evet, tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktayız.

Bulunduğum bölgede bazı kargo firmaları teslimatları ile ilgili sıkıntı oluyor, ne yapabiliriz?

Bize Whatsapp hattımız ya da telefon numaramız üzerinden ulaşabilirseniz, müşteri temsilcimiz çözüme yönelik sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır.

Ürünlerim ne zaman kargoya verilir?

Saat 17:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 17:30’dan verilen siparişler ise ertesi iş günü kargoya verilmektedir. Haftasonu kargo çalışma saatleri dışında verilen siparişler, takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Ayrıca Ankara içi 500₺ ve üzeri siparişlerde aynı gün teslimat hizmetimiz de bulunmaktadır.

Adresinizden toptan alışveriş yapabilir miyim?

Ankara içerisinde bulunan müşterilerimiz mağazamızdan alışveriş yapabilirler. Bunun dışında tüm Türkiye’den siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz.

Whatsapp ve Telegram üzerinden sipariş verebilir miyim?

Elbette. Ürün kataloğumuzu inceleyerek tercihen Whatsapp olmak üzere siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ürünler görselleri ile aynı mıdır?

Ürün görselleri, ürüne ait tüm detayların görüntülenebilir olması açısından, pek çok farklı açıdan ve Rokh Tekstil olarak tarafımızdan fotoğraflanmaktadır. Bu sebeple ürünler aynen fotoğraflarında göründüğü şekilde elinize ulaşır.

Ürünler elime ulaştığında beğenmezsem ne yapabilirim?

Müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirseniz, konuya ilişkin sizlere yardımcı olmaktayız.

Kadın butik toptancısı olarak neden sizinle çalışmalıyım?

Kaliteli ve güncel tekstil sektörü ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmaktayız. Ayrıca toptan bayan tekstil sektöründe uzun yıllardır deneyime sahip olduğumuzdan sizi ve ihtiyaçlarınızı çok net anlıyor, güzel bir işbirliği yürütüyoruz. Memnuniyetinize  önem veriyor ve yaşanabilecek durumlar için pratik ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.